EXCEDRYN FILMOMH TABL 30

Ontdek alle producten van Excedryn hier
EXCEDRYN FILMOMH TABL 30
Jouw prijs 8.32 € 8,32
checkVerzending vandaag.

Advies van de apotheker:

Excedryn bevat paracetamol. Neem niet meer in dan de aanbevolen dosis, want dit kan uw lever ernstige schade toebrengen. Acetylsalicylzuur kan bloedingen veroorzaken. U moet een arts verwittigen als u een ongewone bloeding heeft.

Aarzel niet om onze apothekers te contacteren met al uw vragen of bemerkingen.

Productinformatie

Eigenschappen

Elke tablet Excedryn bevat drie werkzame bestanddelen: acetylsalicylzuur, paracetamol en cafeïne. 

  • Acetylsalicylzuur en paracetamol verminderen pijn en koorts en acetylsalicylzuur vermindert ook ontsteking.
  • Cafeïne is een mild stimulerend middel en verhoogt het effect van acetylsalicylzuur en paracetamol.

Aangewezen bij …

Excedryn wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperkingen) met of zonder aura.

Gebruik

Volwassenen:

  • Voor hoofdpijn: de gebruikelijke aanbevolen dosering is 1 tablet; een bijkomende tablet kan worden ingenomen met 4 tot 6u tussen de doses. In geval van ernstige pijn, kunnen 2 tabletten ingenomen worden.
  • Voor migraine: neem 2 tabletten in als er symptomen optreden. Neem zo nodig nog eens 2 tabletten in met 4 tot 6u tussen de doses.

Gebruik van Excedryn bij kinderen en adolescenten wordt niet aanbevolen.

Samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne. Elke filmomhulde tablet bevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 65 mg cafeïne.

De andere stoffen in dit middel zijn: Kern van de tablet: laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460), stearinezuur. Filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210), carnaubawas (E903).

Contra-indicaties

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? Als u

  • allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne of voor één van de andere stoffen in dit geneesmidde.
  • ooit een allergische reactie hebt vertoond op andere geneesmiddelen die worden gebruikt om pijn, ontsteking of koorts te behandelen, zoals acetylsalicylzuur en salicylaten, of elke andere ontstekingsremmer die bekendstaat onder de naam NSAID zoals diclofenac en ibuprofen. De reacties kunnen zijn: astma, piepende ademhaling of kortademigheid, huiduitslag of netelroos, zwelling van het gelaat of de tong, lopende neus. Als u niet zeker bent, vraag het dan aan uw arts of apotheker.
  • een maag- of darmzweer hebt of als u een voorgeschiedenis van peptische zweer hebt.
  • bloed in uw stoelgang of zwarte stoelgang hebt opgemerkt (symptomen van maagdarmbloeding of -perforatie).
  • hemofilie of andere bloedstoornissen vertoont.
  • ernstige hart-, lever- of nierproblemen hebt.
  • meer dan 15 mg methotrexaat per week inneemt 
  • in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent

Fiche

Vorm
tabletten
Doelgroep
Volwassenen
Volume
30 eenh.
Producent
Gsk
Reference
3782968
Brand
Excedryn
Gewicht
36 gr
Breedte
37 mm
Hoogte
117 mm
Diepte
63 mm
Bijsluiter

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.

EXCEDRYN FILMOMH TABL 30 1 reviews

eertste ervaring

Geachte , mijn kennismaking met uw firma en producten heeft mij aangenaam verrast door de communicatie en service . Alles prima , maar over de qualiteit van een bepaald produckt ben ik helaas niet zo tevreden. Dit heb ik jullie ook gemeld maar zonder reactie. Van het product 22896 , Rhinicur kan ik niet tevreden zijn daar ik dit product niet heb kunnen gebruiken daar de verstuiver NIET vernevelde , dus wel betaald maar niet ok. Voor de resr alles ok. Vriendelijke groeten F.Mateos

10.01.2021 frans, heusden zolder

EXCEDRYN FILMOMH TABL 30
Jouw prijs 8.32 € 8,32
checkVerzending vandaag.

Professioneel advies van onze apothekers

  • Persoonlijk advies

  • Chat live met onze apothekers

  • Erkende online apotheek

  • Apotheek sinds 1974

8.9
146 beoordelingen in de laatste 12 maanden
93 beveelt ons aan
9
snel geleverd en precies wat ik verwachtte...

ik ben bijzonder tevreden.

Aanbevelen? Ja
10
Snelen accuraat

Aanbevolen door lynn. Reeds 2x besteld

Aanbevelen? Ja
10
Goede prijs en snel geleverd!

Ik bestel zeker opnieuw. Heel tevreden van.

Aanbevelen? Ja
9
Goed even service

goede service bij online problemen word je zeer goed geholpen zeker een aanrader ik blijf klant.

Aanbevelen? Ja