• In prijs verlaagd
star_rate aangeraden
Allegra Tab 120mg Filmomh Tabl 20 X 120mg

Allegra Tab 120mg Filmomh Tabl 20 X 120mg

Allegra tab bevat fexofenadine hydrochloride, dat een antihistaminicum is.

Allegra tab 120 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten vanaf 12 jaar om de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis) te verlichten, zoals niezen, jeukende neus, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en waterige ogen.

Ontdek alle producten van Allegratab hier

Eigenschappen

Allegra tab bevat fexofenadine hydrochloride, dat een antihistaminicum is.

Aangewezen bij …

Allegra tab 120 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten vanaf 12 jaar om de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis) te verlichten, zoals niezen, jeukende neus, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en waterige ogen.

Gebruik

Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

De aanbevolen dosis is één tablet (120 mg) per dag.

Neem uw tablet met een beetje water voor een maaltijd.

Samenstelling

De werkzame stof in Allegra tab is fexofenadine hydrochloride. Elke tablet bevat 120 mg fexofenadine hydrochloride. De andere stoffen in Allegra tab zijn: Tabletkern: microkristallijne cellulose, gepregelatiniseerd maïszetmeel, natrium croscarmellose, magnesiumstearaat.

Filmomhulling: hypromellose, povidon K30, titaniumdioxide (E171), colloïdaal watervrij siliciumdioxide, macrogol 400, rood ijzeroxide (E172) en geel ijzeroxide (E172).

Contra-indicaties

U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met Allegra tab?

  • als u lever- of nierproblemen hebt

  • als u hartproblemen hebt of ooit hebt gehad aangezien dit type geneesmiddel kan leiden tot een snelle of onregelmatige hartslag

  • als u bejaard bent

Neem Allegra tab niet in als u zwanger bent, tenzij dit noodzakelijk is.

Allegra tab is niet aanbevolen tijdens de borstvoeding.

Fiche

Vorm
tabletten
Doelgroep
Volwassenen
Volume
20 eenh.
Producent
Sanofi Chc
Actieve bestanddelen
fexofenadine hydrochloride
Aantal per verpakking
20
Referentie
2969913
Merk
Allegratab
Gewicht
25 gr
Breedte
65 mm
Hoogte
126 mm
Diepte
22 mm
EAN
5467000114291
Bijsluiter

Pharmazone
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.

€ 11,33
9.97 € 9,97
besteld voor 17u , geleverd binnen 1 tot 2 werkdagen




Allegra Tab 120mg Filmomh Tabl 20 X 120mg
€ 11,33
9.97 € 9,97
besteld voor 17u , geleverd binnen 1 tot 2 werkdagen




Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...